Pakalpojumi

Aku urbšana un dziļurbumi

Pirms urbuma (dziļurbuma) ierīkošanas darbu uzsākšanas SIA “URBUMIŅŠ PLUSS” speciālisti sniegs konsultāciju par pazemes ūdens izmantošanas iespējām jebkurā vietā Latvijas teritorijā – nepieciešamo urbuma dziļumu, sagaidāmo ūdens kvalitāti, piedāvās urbuma konstrukcijas variantu risinājumus.

SIA “URBUMIŅŠ PLUSS” sniedz pilnu pakalpojumu paketi – izstrādā urbuma projektu, veic nepieciešamās dokumentācijas saskaņošanu ar valsts institūcijām, kā arī, beidzot urbšanas darbus, klientam izsniedz Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūrā akceptētu urbuma pasi.

Atkarībā no klienta vēlmēm, kā arī vajadzībām, kādām tiks izmantots pazemes ūdens, urbuma aprīkojumā ir iespējams izmantot nerūsējošā tērauda, melnā tērauda un polietilēna apvalkcaurules.

Pēc urbuma ierīkošanas tiek noteikti urbuma hidroģeoloģiskie parametri – statiskais un dinamiskais līmenis, kā arī rekomendējamā ekspluatācijas deva.

SIA “URBUMIŅŠ PLUSS” savam darbam dod divu gadu garantiju.

Dziļurbuma aprīkošana

Kad urbuma izbūve ir veikta, nākamais posms ir ūdens novadīšana līdz mājai, laistīšanas sistēmai vai citām nepieciešamajām vietām. Mēs parūpējamies, lai ūdens no urbuma nonāk līdz Jūsu izlietnei, vannai, dušai. Sniedzam konsultācijas par Jums piemērotāko aprīkošanas veidu, iesakām piemērotāko ūdens sūkni, piedāvājam visu aprīkošanai nepieciešamo materiālu sagādi.

Beramo kravu pārvadājumi

Piedāvājam pašizgāzēja pakalpojumus.